Hulajnogi elektryczne - Oszczędność czasu przy dojeździe do pracy/szkoły

Hulajnogi elektryczne wciąż zyskują na popularności, ale nie ma się co dziwić ponieważ to idealny oszczędny i opłacalny środek transportu. 

Oszczędność czasu przy dojeździe do pracy/szkoły

Nikt z nas nie chce spędzać wielu godzin w korkach szczególnie w drodze do i z pracy. Nie jesteśmy też zobowiązani czasowo aby dostosowywać się do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej. Dzięki hulajnodze możemy być spokojni o miejsca parkingowe oraz dodatkowe opłaty z tym związane! Nie potrzebne nam jest też miejsce parkingowe bądź garażowanie, a z takimi problemami najczęściej spotykają się użytkownicy aut i motocykli.  Zasięgi hulajnóg sięgają rzędu 30-40km zatem na spokojnie pokonacie trasę do miejsca docelowego, a jeden z naszych faworytów Techlife X7 LITE nawet do 60km*. Hulajnogę łatwo składać i rozkładać, przenosić z miejsca na miejsce. Po złożeniu bez problemu schowacie ją w biurze. Ekonomiczność takiego sprzętu to na pewno niski nakład pracy jaki musimy włożyć w serwis. Raz w miesiącu wystarczy sprawdzić czy wszystkie podzespoły pracują poprawnie bądź czy żadna ze śrub nie jest poluzowana. Oferujemy również serwis gwarancyjny door2door jeżeli sam nie jesteś pewien czy wszystko działa jak należy. Wiele osób decyduje się na hulajnogę elektryczną ze względu na troskę o środowisko. W przeciwieństwie do samochodu czy innych środków transportu, hulajnoga elektryczna nie produkuje żadnych spalin ani innych zanieczyszczeń w trakcie jazdy.Dodatkowo mamy kontakt z naturą i jeżeli mamy taką możliwość jadąc do pracy możemy wybrać znacznie przyjemniejsze trasy aniżeli główne drogi. Nasze hulajnogi są też wyjątkowo wygodne, duże dentkowe koła zapewniają bezpieczny przejazd po nierównościach, świetna amortyzacja sprawia, że nie odczuwamy wibracji i nieprzyjemnego drżenia oraz mocne hamulce, które bezpiecznie wytrącą każdą prędkość. Pełne oświetlenie hulajnogi zapewnia nam turbo widoczność po zmroku. 

 

Reasumując zakup lub hulajnogi może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i sprzętem, który w znacznym stopniu pomaga Ci w codziennym biegu wybrać drogę bez stresu. Jednorazowy koszt sprzętu szybko się zwróci, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne przyjemności.

Informacje Kontaktowe

+48 574 495 565
sklep@motoszafa.com
ul.Kampinoska 128, Augustówek 05-152

Gotowy na zakup hulajnogi?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i zamów hulajnogę z dostawą do domu.